12.33 - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

12.33

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

XXХІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________________________

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

                                                               
                                        
Від   «____»  ___________ 2018 року                                                                      № ____ -VII


Про надання згоди на прийняття зі

спільної власності територіальних

громад сіл, селищ, міст Харківської

області у спільну власність територіальних 

громад сіл, селищ, міста Балаклійського району

книг, придбаних на виконання  

Програми розвитку культури  і туризму 

Харківської області на 2014-2018 роки 


Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», на підставі листа Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації від 03.03.2018 №05-27/633 та з метою виконання Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 29 серпня 2013 року (зі змінами) районна рада,


ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області книг, придбаних на виконання Програми розвитку культури  і туризму Харківської області на 2014-2018 роки у кількості 172 примірників на суму 12052,00 грн. (ПДВ не передбачено) (Додатки №1-2).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв’язків з громадськими організаціями (Швід С.А.).


Додаток


Голова районної ради                                                                                                О.ЛітвіновПояснювальна записка

до проекту рішення Балаклійської районної ради

«Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської

області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району книг, придбаних на виконання

Програми розвитку культури  і туризму Харківської області на 2014-2018 роки»


Проект рішення Балаклійської районної ради розроблено у відповідності до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», на підставі листа Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації від 03.03.2018 №05-27/633 та з метою виконання Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 29 серпня 2013 року (зі змінами).      

Проектом рішення Балаклійської районної ради передбачається прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області в книг, придбаних на виконання  Програми розвитку культури  і туризму Харківської області на 2014-2018 роки у кількості 172 примірників на суму 12052.00 грн., що надасть можливість  поповнення книжкового фонду районного комунального закладу «Балаклійська централізована бібліотечна система» кращими творами світової класичної літератури.


Начальник відділу культури 

районної державної адміністрації                                                                       О.Л. Супрун