Урочистості до Дня Перемоги

Сьогодні голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов та голова Балаклійської райдержадміністрації Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, голова районної організації ветеранів Олександр Захаров взяли участь в урочистому районному заході до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який відбувся у районному будинку культури.

У теплій, приязній атмосфері зустрічі ветерани ділилися спогадами, згадуючи минуле, молоді роки, обпалені гарячим полум’ям війни. Потім ветеранів запросили до святкового столу, за яким частували і 100 грамів бойових наливали.

А між тим, ветеранів вітали, висловлювали їм подяку за мужність і відданість Батьківщині, вручали квіти та святкові продуктові набори.

Продовжувалась зустріч у великій залі Будинком культури, перед яким грав духовий оркестр, запрошуючи всіх на урочистий концерт з нагоди святкування 73-ї річниці Перемоги.

Глядачів зустрічала святково прикрашена сцена та пісні давно минулих років. Концертну програму відкрив хор «Ветеран». Звучали всіма улюблені пісні у виконанні народного хору народної пісні «Джерело» (керівник Роман Пасєка), ансамблю «Хормен», вокальних гуртків, виступи танцювальних колективів та інших. 

Найшановніших людей, ветеранів Другої світової війни – фронтовиків, працівників та захисників тилу привітали зі сцени керівники району. 

"Ми ніколи не забудемо ваш подвиг. Ми пишаємось вами і дуже вдячні за мирне небо над головою. Нам важко уявити, що Вам довелось пережити. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та довгих років життя. Низько схиляємо голови перед Вашим подвигом, перед тими, хто загинув у боротьбі", - звернувся до присутніх Олександр Миколайович.

Наприкінці урочистого концерту, переможна пісня "День Победы", не залишила в залі жодного байдужого глядача. Зі сльозами на очах, вшановуючи пам'ять за загиблими та померлими, бажаючи всім живим міцного здоров'я, всі присутні в залі стоячи аплодували причасним до цього Великого свята людям.