Відвідування фронтовиків

Стало доброю традицією з боку керівництва району, напередодні відзначення Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відвідувати ветеранів війни. І цей рік не став виключенням.

08 травня, в День пам'яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова районної ради Олександр Літвінов спільно з головою районної державної адміністрації Степаном Масельським, депутатом Харківської обласної ради Анатолієм Русецьким, головою районної організації ветеранів Олександром Захаровим відвідали та привітали учасників бойових дій у роки Другої світової війни: Аксьонова Федора Борисовича, Аксьонову Надію Дмитрівну, Борща Івана Наумовича.

В ході зустрічі керівники привітали ветеранів з наступаючим святом, побажали міцного здоров’я та мирного неба над головою. Подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів. На знак поваги та вдячності вручили продуктові набори.

Спілкуючись із героями-визволителями керівники району поцікавились умовами їх проживання, станом забезпечення продуктами харчування та речами першої необхідності. За словами керівництва саме ветерани заслуговують на особливу увагу та підтримку, адже їх з кожним днем, на жаль, залишається все менше і менше. Важливе значення має як і матеріальна підтримка, так і людська доброта та повага.