Урочисті заходи - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Урочисті заходи

Цьогоріч ми відзначаємо 73-ю річницю Дня Перемоги у Другій світовій війні. Попри десятиліття що минули, подвиг ветеранів не стирається з людської пам’яті. Традиційно, на початку травня, вітаємо ветеранів і згадуємо те лихоліття, яке їм довелося пережити і в котре переживаючи біль утрат, з новою силою захоплюємося незламністю духу й мужністю ветеранів.

Так, 08 травня 2018 року, у День пам'яті та примирення в Україні, біля села Борщівка, на Меморіальному комплексі відбулися урочистості та покладання квітів до пам’ятного знаку 32-ом бійцям 253-ї стрілецької дивізії, які загинули в першому бою за село Борщівка 18 січня 1942 року за участю голови районної ради Олександра Літвінова та голови райдержадміністрації Степана Масельського, депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького, голови районної організації ветеранів Олександра Захарова.

Всі присутні поклали квіти до пам’ятного знаку, встановленому на честь загиблих бійців. Скорботною хвилиною мовчання учасники заходу пом’янули загиблих у роки Другої світової війни.

До тих пір поки в наших серцях та серцях підростаючого покоління житиме пам’ять про величні подвиги захисників батьківщини, є надія що весь жах тих днів і ночей ніколи не повториться.