Селекторна нарада - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Селекторна нарада

Укладати договори з підрядниками проекту «Енергія світла» розпочнуть уже наступного тижня

13 квітня голова районної ради Олександр Літвінов та голова райдержадміністрації Степан Масельський взяли участь у обласній селекторній нараді під керівництвом заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка.


На нараді розглянули стан освоєння коштів на будівництво та реконструкцію об’єктів, які фінансуються у поточному році з різних джерел.

Увагу під час наради приділили реалізації цього року програми, що спрямована на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. В області коштом субвенції з держбюджету планують побудувати 50 амбулаторій загальної практики - сімейної медицини.

Роботи з будівництва амбулаторій готові розпочати вже в травні, проте районам слід впорядкувати відповідну документацію.

У Харківську область надійшла вся субвенція. Після затвердження мережі закладів у Міністерстві охорони здоров’я України розпочнуться роботи.

Зокрема, особливу увагу потрібно приділити фінансуванню з ДФРР, коштом якого в області буде побудовано більш ніж 30 футбольних майданчиків

Окремо розглянули питання впровадження в життя проекту «Енергія світла», який передбачає освітлення 300 вулиць у 137 населених пунктах регіону.