Семінар - нарада


У семінар-нараді прийняли участь заступник голови районної ради, заступники голови райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату райради та апарату районної державної адміністрації, представники правоохоронних органів, військовий комісар Балаклійського районного військового комісаріату, представники  засобів масової інформації.

Основну увагу було зосереджено на організації роботи по наведенню належного санітарного стану на територіях місцевих рад.
У розрізі кожного населеного пункту району були проаналізовані об’єми виконаних робіт у плані благоустрою та було вказано на недоліки. Наголошувалось, що за ходом проведення екологічного двомісячника буде постійно здійснюватися контроль робочою групою.

Степан Іванович акцентував увагу щодо проведення 21 квітня 2018 року Дня довкілля на території Балаклійського району із залученням всіх трудових колективів, організацій та установ усіх форм власності, місцевих жителів й активістів громадських організацій.

Під час наради обговорили умови пільгових пасажирських перевезень жителів Балаклійського району з перспективою введення талонів на проїзд та механізм його дії. Завдяки талонній системі пільговик буде мати можливість їздити безкоштовно у будь-який день тижня, а не тільки щосереди, як це було раніше.  Це  дозволить і  перевізникам розвантажити автобуси від перевантаження.

Присутніх було проінформовано про ситуацію із пожежами, які виникають на території району в результаті підпалу жителями сухої трави, наголошено на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед населення про тяжкі наслідки та матеріальні збитки, які спричиняють такі пожежі, а також про адміністративну та, навіть, кримінальну відповідальність за скоєне лихо.

Також розглядались питання про проведення в районі 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги, про прискорення впорядкування документів Національного архівного фонду з метою подальшої передачі в архівний відділ районної державної адміністрації, про проведення заходів з призову на строкову військову службу навесні 2018 року, про порядок ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку .