Сходи громадян

Участь у сходах взяли голова районної ради Олександр Літвінов, голова районної державної адміністрації Степан Масельський, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств, правоохоронних органів, представники районних ЗМІ.


Протягом 2017 року було багато надбань у кожній громаді: освітлення вулиць, благоустрій населених пунктів, ремонт доріг. На сьогодні  більшість громад активно долучилися до участі у обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» на 2018 рік, що при отриманні перемоги надасть змогу зробити свої населені пункти ще більш привабливими, а життя їх жителів більш комфортним.

У своїх зверненнях громадяни порушували питання, що стосувались стану доріг та автобусного сполучення, а також озвучували  проблеми, які для кожної територіальної громади індивідуальні.

Актуальним  питанням для мешканців Шебелинської територіальної громади є відкриття дитячого підрозділу на території сільської ради (налічується 19 дітей дошкільного віку). Жителів П’ятигірської сільської ради турбували питання заповнення та підписання декларації зі своїм сімейним лікарем та  належного здійснення виїзних прийомів мешканців громади дитячим лікарем та терапевтом на базі П’ятигірської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, ремонту покрівель багатоповерхових будинків. Питання виготовлення технічної документації узаконення заміни газових приладів у домогосподарствах, вартість якої перевищує кілька тисяч грн., турбувало жителів Асіївської територіальної громади.
Загалом, кожне питання було уважно вислухано керівництвом району. Більшість були вирішені на місці, а ті, що потребують детального вивчення та опрацювання, взято на контроль.
При підведенні підсумків загальних зборів виступили Олександр Літвінов та Степан Масельський, обговорили з присутніми на зборах питання наповнення місцевого бюджету та використання коштів на розвиток громади, затвердження відповідних програм, роботу закладів культури, медицини, освіти, ремонту доріг, співпраці з інвесторами.

Сходи в с. Шебелинка.

Звітуючи перед громадою, Наталія Черненко зазначила, що робота Шебелинської сільської ради протягом 2017 року була спрямована на соціально-економічний розвиток ради та покращення якості життя мешканців громади. Було проведено ремонт доріг загального користування, здійснено реконструкцію Шебелинського ФАПу, замінено електропроводку, встановлено твердопаливний котел, придбано сценічні костюми та музичне обладнання для сільського клубу.
Основні напрямки роботи ради на 2018 рік - проведення грошової оцінки земель села Шебелинка, проведення капітального ремонту вуличного освітлення (встановлення світодіодних енергозберігаючих ліхтарів), виготовлення проектно-кошторисної документації для буріння глибоководної свердловини для забезпечення населення територіальної громади села Шебелинка питною водою, ремонт доріг комунальної власності.

Сходи в с. П’ятигірське.

Перед своїми виборцями-односельцями прозвітувала Валентина Муравйова та коротко зупинилась на досягненнях минулого 2017 року, а також проінформувала присутніх про перспективи розвитку сільської громади на 2018 рік.
Пріоритетні завдання для сільської ради на 2018 рік це - встановлення вузлів обліку електроенергії вуличного освітлення та його відновлення, придбання спортивного майданчика, реконструкція підвідного водопроводу, відновлення технічної документації системи водопостачання для КП П'ятигорської сільської ради  «П’ятигірське»,  виготовлення проектно - кошторисної документації по капітальному ремонту приміщення Палацу Культури, ремонт покрівель багатоповерхових будинків тощо.
 

Сходи в с. Асіївка.

За кошти місцевого бюджету Асіївською сільською радою в 2017 році було проведено поточний ремонт тротуарних доріжок села Асіївка, ремонт класів Асіївської ЗОШ, ремонт Слобожанського ФАПу, розпочато капітальний ремонт Асіївського будинку культури.
Пріоритетними у поточному році для Асіївської ради є питання продовження капітального ремонту будинку культури, освітлення вулиць світлодіодними ліхтарями, ремонту тротуарних доріжок в селищі Слобожанське, капітального ремонту очисних споруд.
Звертаючись до односельчан, Красиля В.Д відмітив, що робота проводиться, але невирішених питань залишається ще багато і є над чим працювати. Це ремонт водогону та здійснення капітального ремонту системи освітлення вулиць.