Сходи громадян

Зі звітом про економічний та соціальний розвиток за минулий рік та напрямки роботи відповідних рад на 2018 рік проінформували сільський голова Бригадирівської громади Микола Букій,  Вишнівської – Ніна Чемерис та Веселівської – Наталія Остапчук. Було проаналізовано роботу закладів соціальної сфери, що функціонують на території сільських рад, заслухано інформації керівників сільськогосподарських підприємств, ФАПів, сільських клубів, закладів освіти.

Під час сходів відбулося активне обговорення основних проблем громад, що потребують їх вирішення. Жителів Бригадирівської сільської ради турбували питання заповнення та підписання декларації зі своїм сімейним лікарем, стабільне та якісне постачання електроенергії без перепаду напруги в електромережі, встановлення необґрунтованих закупівельних цін на молоко. В кожній громаді не залишились поза увагою питання стану дорожнього покриття в межах сіл та нерегулярність руху автобусів,  пільгове перевезення пасажирів, яке породжувало численні скарги і нарікання пільговиків.
Керівництво району відмітило, що питання якісної роботи перевізників перебуває на постійному контролі. На жаль, приватні перевізники не сумлінно ставляться до виконання своїх обов’язків. Вигравши конкурс на право перевезення пасажирів, перевізник не виконує умови угоди – забуває, що в угодах обумовлено, скільки автобусів, з якою періодичністю повинні їздити, про те, що маршрути слід обслуговувати і вранці, і в дні пільгових перевезень без порушення графіку перевезень. Якщо не вдасться досягти домовленостей з перевізником щодо поліпшення умов надання послуг,  то буде розірвано угоду на перевезення пасажирів.
Проблемні питання, у вирішенні яких може посприяти районна рада та районна державна адміністрація, взято на контроль.

Сходи в с. Бригадирівка.

Сільський голова Микола Букій озвучив ті заходи, що були виконані на покращення життєдіяльності громади, благоустрою території, на функціонування закладів соціальної інфраструктури протягом 2017 року. Це – ремонт доріг комунальної власності, буріння свердловини глибиною 90 п.м. та її облаштування, ремонт  та очищення   3 колодязів громадського користування, придбання меблів, медобладнання, комп’ютерної техніки для фельдшерського - акушерського пункту.
Бригадирівською сільською радою на 2018 рік заплановано продовжити роботи з  проведення вуличного освітлення( заміна ліхтарів вуличного освітлення на світлодіодні  130 шт. за кошти районного бюджету), провести ремонт харчоблоку Бригадирівського ліцею, здійснити поточний ремонт фасаду приміщення сільського клубу, встановлення твердопаливного котла та придбання сценічних костюмів для сільського клубу, тощо.

Сходи в с. Вишнева.

Про свою роботу у 2017 році в селі Вишнева перед виборцями звітувала сільський  голова Чемерис Ніна. За рахунок коштів сільської ради в минулому році було закуплено комп’ютерний клас та проведено ремонт Вишнівської ЗОШ, придбано сценічні костюми, апаратуру для сільського клубу та здійснено ремонт сільського клубу, встановлено та облаштовано спортивний майданчик, відремонтовано дороги комунальної власності.
В 2018 році заплановано завершити роботи з проведення капітального ремонту сільського клубу, здійснити заміну водогону по вул. Миру в села Вишнева (500 п. м), ремонту харчоблоку Вишнівської ЗОШ, дооблаштувати зони відпочинку у центрі села Вишнева. Також не залишається поза увагою проведення ремонту та утримання доріг загального користування.

Сходи в с. Веселе.

Наталія Остапчук проінформувала присутніх, що за звітний рік було здійснено заміну дерев’яних вікон на металопластикові, встановлено двері, придбано побутову техніку для Веселівського ДНЗ, проведено капітальний ремонт ФАПу села Крючки, придбано медичне обладнання, комп’ютери та багатофункціональні пристрої для ФАПів сел Слабунівка,  Веселе, Крючки, проведено поточний ремонт доріг села Веселе.
Серед пріоритетних для громади Веселівської сільської ради в 2018 залишаються питання проведення поточного ремонту внутрішнього приміщення ФАПу с. Крючки, виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення реконструкції будівлі колишньої Слабунівської школи під розміщення клубу, бібліотеки, спортивної зали, виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу, реконструкція системи вуличного освітлення вулиць, ремонт доріг комунальної власності, проведення робіт з благоустрою території ради та багато іншого.