Селекторна нарада - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Селекторна нарада

6 квітня відбувся обласний селектор, де обговорили заходи акції
«За чисте довкілля»

Голова районної ради Олександр Літвінов та голова райдержадміністрації Степан Масельський взяли участь в обласній селекторної нараді в ході якої обговорювались питання проведення в області щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" та стану отримання суб’єктами господарювання Харківської області дозвільно погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів.


До участі в акції планують залучити понад 460 тис. осіб. Заплановано очистити близько 23 млн кв. м прибудинкових територій, привести до ладу понад 36 млн кв. м парків та скверів, упорядкувати більш ніж 2 тис. кладовищ та ліквідувати близько 2 тисяч несанкціонованих сміттєзвалищ.

День упорядкування на Харківщині цього року відбудеться 21 квітня. У районах області проведуть масові заходи, до яких запропонують долучитися всім охочим місцевим жителям, співробітникам підприємств, організацій та установ усіх форм власності й активістам громадських організацій.

У ході наради також було відзначено, що з 1 квітня 2018 року про всій території України, зокрема у Харківській області, стартує нерестова заборона. Під час нересту заборонено проведення вибухових та інших видів робіт, добування будівельних матеріалів (видобування піщано-гравійної суміші, розчистку русел річок, днопоглиблення, берегоукріплення тощо).