Сходи громадян

Участь у сходах взяли голова районної ради Олександр Літвінов, голова райдержадміністрації Степан Масельський, керівники та спеціалісти установ і закладів району та районних служб.
Варто зазначити, що проведена децентралізація бюджетного процесу дає змогу отримувати значно більші ресурси до місцевих бюджетів, що, в свою чергу, забезпечує спрямування коштів на капітальні видатки. За 2017 рік  у Лозовеньківській та Шевелівський радах сільські бюджети були перевиконані. Завдяки цьому у селах проведена значна робота у плані розвитку громад.  
При підведенні підсумків загальних зборів виступили О. Літвінов та С. Масельський, відзначили тісне спілкування з сільськими головами, подякували представникам агроформувань за підтримку громад, проінформували про урядову ініціативу з ремонту доріг та виділення рекордної суми коштів на його проведення.

В ході зборів до слова були запрошені представники господарюючих суб'єктів, які проінформували про роботу у 2017 році та ознайомили жителів громади з планами на 2018 рік, гарантували подальшу співпрацю з територіальними громадами.

Після  звіту сільських голів відбулося активне обговорення основних проблем в громадах, які потребують негайного вирішення. Найбільше турбують жителів даних населених пунктів питання транспортного сполучення з районним центром, недостатньої пасажиромісткості автобусів, призначення житлових субсидій, ремонту доріг.Загальні збори жителів Лозовенківської громади

Звітуючи перед громадою, Лозовеньківський сільський голова Михайло Даниленко зазначив, що протягом звітного періоду за рахунок коштів районного бюджету було придбано дитячий ігровий майданчик для села Вільне та проведено ремонт дороги с. Шевелівка – с. Лозовенька. За рахунок коштів місцевого бюджету зроблено ремонт системи опалення та встановлення грат у ФАПі села Лозовенька, проведено поточний ремонт Лозовеньківського сільського клубу та придбано сценічні костюми. На прохання жителів с. Лозовенька виготовлено і встановлено столи та лавки на торгівельному майданчику.
Основні напрямки роботи ради на 2018 рік - проведення грошової оцінки земель Лозовеньківської сільської ради, благоустрій населених пунктів ради (освітлення вулиць, ремонт автобусних зупинок, встановлення загорожі на містках тощо), придбання зимових сценічних костюмів для народного фольклорного ансамблю «Лозовенчанка» та апаратури для Лозовеньківського сільського клубу, придбання ноутбука, принтера та підключення до мережі Інтернет Вільнянського ФАПу.Загальні збори жителів Шевелівської громади

Голова сільської ради Галина Євсюкова прозвітувала, що впродовж року в громаді зроблено чимало. Завдяки коштам районного бюджету виготовлено проектно – кошторисну документацію та збудовано артезіанську свердловину.
За рахунок місцевого бюджету проведено ямковий ремонт доріг комунальної власності, придбано сценічний одяг для учасників художньої самодіяльності, проведені геодезичні вишукування, встановлено двері в Шевелівському НВК, придбано комп'ютерну техніку та встановлено грати на вікна в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Шевелівка.
На поточний рік Програмою соціально-економічного розвитку громади заплановано продовжити розпочату роботу з реконструкції мережі вуличного освітлення (придбання 50 світодіодних ліхтарів для встановлення на вулицях Придорожня, Миру, Молодіжна, Центральна), ремонту доріг комунальної власності, виготовлення генерального плану території села, придбання дитячого спортивно – ігрового майданчику.
Розглянули найбільш актуальні питання для мешканців Шевелівської сільської ради. Стосувались вони питання проведення капітального ремонту системи водопостачання, ремонту цоколю та відмостки фундаменту в Шевелівському НВК, будівництва футбольного поля, ремонту даху приміщення сільської ради.