Сесія Харківської обласної ради


На порядку денному у депутатів було близько восьмидесяти питань, депутатські запити і розділ "Різне".

На початку засідання Сергій Іванович представив загалу нового депутата Харківської обласної ради, а також разом із головою ХОДА Юлею Світличною за значний особистий внесок у соціально-економічний, розвиток держави, вагомі трудові здобутки та багаторічну сумлінну працю було вручено низку державних та обласних відзнак.

У ході пленарного засідання, депутатський корпус, зокрема, ухвалив затвердження двох регіональних програм: забезпечення публічної безпеки і порядку, протидії злочинності на території Харківської області на 2018-2019 роки; зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року.

Внесено зміни до обласного бюджету та майже до двох десятків програм. Стільки ж кадрових та майнових питань розглянув сьогодні депутатський корпус.

Також ухвалено зміни у Положенні про цільовий дорожній фонд Харківської області; Перспективний план формування територій громад Харківської області; Регламент Харківської обласної ради.

Депутатський корпус направили звернення до центральних органів влади: щодо розподілу коштів екологічного податку; компенсації втрат місцевих бюджетів, пов’язаних з особливостями оподаткування плати за землю для залізниць та гірничодобувних підприємств; ситуації, що склалася в медичній галузі Харківської області, а також у зв’язку із ситуацією з розрахунками за надані пільги та субсидії населенню.

Крім того, у порядку контролю затвердили підсумки виконання низки регіональних галузевих програм; звіти про роботу голови обласної ради про свою діяльність, а також постійних комісій облради.