Відбувся особистий прийом громадян - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Відбувся особистий прийом громадян

Нагальні питання було обговорено під час особистого виїзного прийому

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов сьогодні провів особистий прийом громадян Чепільської територіальної громади.


27 лютого, на прийом до очільника району звернулися громадяни щодо надання одноразової грошової матеріальної допомоги жінці, з числа тимчасово переміщених осіб, було озвучено скарги щодо несправності точок радіомовлення, заміни аварійних стовпів лінії електромереж, незадовільного стану доріг, недостатньої кількості лікарських препаратів у місцевому ФАПі, тощо.

Актуальним питанням сьогодення є незадовільність у роботі автобусного сполучення. Не виключенням стали мешканці с. Чепіля, які скаржились на малу місткість рейсових автобусів, які курсують в пільговий для пенсіонерів день. 

На більшість поставлених питань були надані відповідні рекомендації про порядок дій для їх вирішення, а ті питання, що потребують детального вивчення, голова районної ради взяв на особистий контроль до остаточного їх вирішення. Олександр Миколайович зауважив, що всі питання будуть розглянуті згідно з нормами чинного законодавства із залученням відповідних фахівців та пообіцяв активне сприяння з боку органів місцевого самоврядування щодо їх вирішення.