Відбувся особистий прийом громадян


27 лютого, на прийом до очільника району звернулися громадяни щодо надання одноразової грошової матеріальної допомоги жінці, з числа тимчасово переміщених осіб, було озвучено скарги щодо несправності точок радіомовлення, заміни аварійних стовпів лінії електромереж, незадовільного стану доріг, недостатньої кількості лікарських препаратів у місцевому ФАПі, тощо.

Актуальним питанням сьогодення є незадовільність у роботі автобусного сполучення. Не виключенням стали мешканці с. Чепіля, які скаржились на малу місткість рейсових автобусів, які курсують в пільговий для пенсіонерів день. 

На більшість поставлених питань були надані відповідні рекомендації про порядок дій для їх вирішення, а ті питання, що потребують детального вивчення, голова районної ради взяв на особистий контроль до остаточного їх вирішення. Олександр Миколайович зауважив, що всі питання будуть розглянуті згідно з нормами чинного законодавства із залученням відповідних фахівців та пообіцяв активне сприяння з боку органів місцевого самоврядування щодо їх вирішення.