7.31 - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

7.31

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
_____________________________________________________________________________


ПРОЕКТ РІШЕННЯвід  «____» _____________ 2017 року                                            № ____-VІІ


Про продовження терміну дії контракту
з керівником комунального підприємства
Балаклійської районної ради «Балаклійський
районний дитячо-юнацький спортивно-
оздоровчий комплекс «Вимпел»
Кравчуком Ростиславом РостиславовичемРозглянувши заяву Кравчука Р.Р. про продовження терміну дії контракту, пропозиції районної державної адміністрації про продовження терміну дії контракту з Кравчуком Р.Р., відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників підприємств, організацій, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, затвердженого рішенням районної ради від 10 липня 2012 року № 365-VI, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити трудові відносини на умовах контракту з Кравчуком Ростиславом Ростиславовичем, керівником комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел», на три роки.

2. Доручити голові районної ради Літвінову О.М. підписати додаткову угоду до контракту з керівником комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» від 13 березня 2015 року, передбачивши продовження терміну його дії на три роки.


            Голова районної ради                                                       О.Літвінов