Вшанування пам'яті

У заході взяли участь голова районної ради Літвінов О.М, голова районної державної адміністрації Масельський С.І, голова Балаклійської районної організації ветеранів Захаров О.М., керівники підприємств та організацій, представники силових структур, трудових колективів району, засобів масової інформації та громадськість міста.

Зі словами пошани та вдячності до геройського подвигу радянських воїнів-визволителів виступили голова районної ради та райдержадміністрації, Балаклійський міський голова. До учасників мітингу звернувся також і голова Балаклійської районної організації ветеранів Захаров О.М.

Олександр Миколайович Літвінов під час промови розповів про далекі дні визволення району та про неоплатний борг перед визволителями. «Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги», - зауважив голова районної ради. Від імені депутатів районної ради він привітав усіх жителів та гостей району з сімдесят п’ятою річницею визволення району, побажав мирного безхмарного неба, доброго здоров’я, добра і процвітання кожній родині та нашій державі.

На знак шанобливого ставлення до ветеранів війни і пам’яті про Перемогу та відзначення 75-річчя Балаклійського району від нацистських загарбників керівники району та громада вшанували пам’ять хвилиною мовчання з покладанням квітів до Вічного вогню.

Доземно вклоняємося в цей святий день усім нашим землякам-ветеранам, котрі на своїх плечах винесли і тягар воєнного лихоліття, і післявоєнні відбудови. Назавжди вічною і живою залишається пам’ять нащадків. На ній тримається рід людський та стоїть держава.