Засідання профільних постійних комісій

Так, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (голова комісії – Обізний С.О.). У ході засідання було розглянуто 10 питань порядку денного, серед яких були й про звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми соціально – економічного розвитку Балаклійського району за 2017 рік та про Програму соціально – економічного розвитку на 2018 рік.
Окрім того, сьогодні відбулось спільне засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв'язків з громадськими організаціями (голова комісії – Швід С.А.) та постійної комісії з питань законності, правопорядку та у справах військовослужбовців (голова – Іванченко В.П.). Під час цього засідання були розглянуті питання: про виконання районної комплексної Програми модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів Балаклійського району та Програми "Шкільний автобус", про утворення освітнього округу, внесення змін до Програми щодо призову громадян України на строкову військову службу, тощо.
Цього ж дня відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету та фінансів (голова – Тищенко В.О.) та з питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування (голова комісії – Домненко С.П.). На засіданні якого було розглянуто питання бюджету, виконання Програм, тощо.
Наприкінці дня засідала й постійна комісія з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, використання природних ресурсів та екології (голова – Панасенко В.М.)
З усіх розглянутих у постійних комісіях питань було прийнято відповідні рішення та висновки до них.