Семінар - нарада

Також в семінарі взяли участь відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та представники районних засобів масової інформації.
Про проведення розрахунків по пільгам та субсидіям у 2018 році інформувала Гололобова Л.Г. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації, яка детально та обґрунтовано роз’яснила про механізм проведення органами Державної казначейської служби розрахунків, передбачених Порядком фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету та взаємодії органів Казначейства, департаментів фінансів, головних розпорядників коштів місцевих бюджетів та суб’єктів господарювання.
Також в ході семінару – наради розглядались питання про порядок видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення. З даного питання присутніх проінформував Ситнік О.П. начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації.
Про стан виконання Урядової програми "Доступні ліки" в Балаклійському районі в 2017 році інформує: Бабіч Л.М. – начальник відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації. Лілія Миколаївна повідомила присутнім, що з метою своєчасного запровадження Урядового проекту в районі створені реєстри хворих, які потребують лікування в амбулаторних умовах в рамках Урядової програми "Доступні ліки". Це майже 30 тисяч осіб. Також було зазначено, що у реалізації програми брали участь 21 аптечний заклад (15 аптек і 6 аптечних пунктів) або 67,7% від загальної кількості аптек у районі (31 аптека). Реалізація лікарських засобів хворим в населених пунктах, де відсутні аптеки – учасники програми, здійснюється через медичних працівників підрозділу центру первинної медико-санітарної допомоги.
Про підготовку до районного свята Масляної "Широка Масляна на гостинній Балаклійщині" проінформувала присутніх начальник відділу культури районної державної адміністрації Супрун О.Л. У своєму виступі Оксана Леонідівна повідомила, що проведення свята планується на суботу 17 лютого 2018 року з 10.00 години ранку біля районного будинку культури. Детально описала план проведення свята, та надала роз’яснення щодо підготовки  селищних, сільських рад заздалегідь до участі у конкурсах:

"Краща презентація громади", "Краще опудало Масляної", "Парад Тещ", та підготовки  виступів на районній сцені від кожної громади.
Про активізацію взаємодії та посилення контролю за умовами проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах проінформувала начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Молодовець Л.Р.
Про проведення нормативно-грошової оцінки земель в межах населених пунктів району та про внесення змін до земельного законодавства України проінформував Крюков К.С. – заступник начальника Відділу у Балаклійському районі Головному управління Держгеокадастру у Харківській області.

Завідувач сектору цивільного захисту районної державної адміністраці Козінченко О.В. надав аналіз виникнення пожеж в Балаклійському районі та шляхи їх запобігання.

Наприкінці наради, Олександр Миколайович звернув увагу керівників та посадових осіб органів місцевого самоврядування, що розпочалась е-деклараційна кампанія за 2017 рік та наголосив на активізації роботи щодо перевірки або отримання нового електронного підпису та заповнення е-декларації на офіційному сайті НАЗК.

За підсумками семінару - наради було дано відповідні доручення.