Відбувся особистий прийом громадян


Так і цього разу до приміщення сільської ради, де відбувався виїзний прийом, завітало чимало місцевих жителів. Кожен із них звертався до голови районної ради з проблемними питаннями, які їх турбували, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, забезпечення дровами для опалення приватного будинку та оформлення субсидії на отримання брикетів, надання допомоги у вирішенні питання щодо невідповідності посадкових місць у рейсовому автобусі в пільговий день.

Також до Олександра Миколайовича звертались з питаннями життєво важливими для мешканців Пришибської територіальної громади, серед яких: дотримання екологічного стану навколо птахокомплексу "Слобожанський Агро", щодо збільшення довжини маршруту на 3 кілометри із заїздом до селища Покровське рейсового автобусу.

Ще до керівника районної ради звернулась керівник ОСББ з проханням розібратись та надати правову допомогу у питанні щодо користування підвальним приміщенням. Справа в тому, що в багатоквартирному будинку з давніх часів перебуває на обліку підвал як ПРУ (сховище протирадіаційного укриття), підвал розбитий на кімнати (льох), які перебувають в особистому користуванні мешканців. На сьогодні керівник ОСББ отримує приписи від РВ ГУДСНС на відновлення ПРУ, коштів та можливості відновлення в ОСББ не має. На що Олександр Миколайович надав детальне роз'яснення порядку дій щодо оформлення документації для підвального приміщення.

На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення взято під особистий контроль голови районної ради.

Олександр Миколайович відмітив, що районна рада сприятиме вирішенню усіх нагальних проблем мешканців громади і що жодне із порушених питань не залишиться поза увагою.