15.30 - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

15.30

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
_____________________________________________________________________________


ПРОЕКТ РІШЕННЯ



від  «____» _____________ 2017 року                                            № ____-VІІ

Про продовження терміну дії контракту
з керівником районного комунального закладу
«Балаклійська централізована бібліотечна система»
Воробйовим Яковом Володимировичем


Розглянувши заяву Воробйова Я.В. про продовження терміну дії контракту, пропозиції районної державної адміністрації про продовження терміну дії контракту з Воробйовим Я.В., відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників підприємств, організацій, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, затвердженого рішенням районної ради від 10 липня 2012 року № 365-VI, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити трудові відносини на умовах контракту з Воробйовим Яковом Володимировичем, керівником районного комунального закладу «Балаклійська централізована бібліотечна система», на 1 рік.

2. Доручити голові районної ради Літвінову О.М. підписати додаткову угоду до контракту з керівником районного комунального закладу «Балаклійська централізована бібліотечна система» від 01 грудня 2011 року, передбачивши продовження терміну його дії на 1 рік.


            Голова районної ради                                                       О.Літвінов