8.30 - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

8.30

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
_____________________________________________________________________________


ПРОЕКТ РІШЕННЯвід  «____» _____________ 2017 року                                            № ____-VІІ


Про звільнення Громадської організації інвалідів,
багатодітних родин, родин дітей інвалідів
Балаклійського району від сплати орендної
плати за користування нежитловим приміщенням
площею 41,6 кв. м, яке знаходиться за адресою:
м. Балаклія, вул. Соборна, 96Враховуючи пропозиції Балаклійської районної державної адміністрації, у зв’язку із зверненням голови правління Громадської організації інвалідів, багатодітних родин, родин дітей інвалідів Балаклійського району Конарєвої Л.Д. щодо звільнення зазначеної організації від сплати орендної плати за користування нежитловим приміщенням площею 41,6 кв. м, які розташовані за адресою: м. Балаклія, вул. Соборна, 96, кімн. 16, відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звільнити Громадську організацію інвалідів, багатодітних родин, родин дітей інвалідів Балаклійського району від сплати орендної плати за користування нежитловим приміщенням (кімн. 16) площею 41,6 кв. м по вул. Соборній, 96 у м. Балаклія, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району та знаходиться на балансі комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський Житлокомунсервіс», до 31 грудня 2018 року.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.).Голова районної ради                                                                                                       О.Літвінов
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення Балаклійської районної ради
«Про звільнення Громадської організації інвалідів, багатодітних родин,
родин дітей інвалідів Балаклійського району від сплати орендної плати
за користування нежитловим приміщенням площею 41,6 кв. м,
які знаходиться за адресою: м. Балаклія, вул. Соборна, 96»


Проект рішення Балаклійської районної ради «Про звільнення Громадської організації інвалідів, багатодітних родин, родин дітей інвалідів Балаклійського району від сплати орендної плати за користування нежитловим приміщенням площею 41,6 кв. м, яке знаходиться за адресою: м. Балаклія, вул. Соборна, 96» розроблено у зв’язку із зверненням голови правління Громадської організації інвалідів, багатодітних родин, родин дітей інвалідів Балаклійського району Конарєвої Л.Д. щодо звільнення зазначеної організації від сплати орендної плати за користування нежитловим приміщенням (кімн. 16) площею 41,6 кв. м по вул. Соборній, 96 у м. Балаклія.
У 2017 році зазначеною Громадською організацією безкоштовно було передано малозабезпеченим родинам 3500 кг гуманітарної допомоги (одяг, взуття, постільна білизна)  на загальну суму 8,8 тис. грн.
Від благодійного фонду «Netvork of Kering» (Америка) було отримано 60 інвалідних візків на суму 650,0 тис. грн., із яких 5 шт. передано до Балаклійського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), інші - інвалідам, згідно списку.
Медико-генетичним центром (Гречаніна О.Я.) були передані дорогі лікарські препарати для хворих на легені на суму 39,0 тис. грн.
Українським Біблійним товариством за підтримки міжнародної благодійної організації було передано 700 новорічних подарунків на суму 70,0 тис. грн. дітям у дитсадочки та дітям інвалідам.
Основною метою прийняття зазначеного рішення є звільнення Громадської організації інвалідів, багатодітних родин, родин дітей інвалідів Балаклійського району  від сплати орендної плати за користування нежитловим приміщенням до 31 грудня 2018 року.Начальник управління економічного
розвитку, торгівлі, житлово-комунального
господарства та інфраструктури
районної державної адміністрації               ________________        О.П. Ситнік
        

«___» ________________ 2017 р.