7.30 - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

7.30

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
_____________________________________________________________________________


ПРОЕКТ РІШЕННЯвід  «____» _____________ 2017 року                                            № ____-VІІ


Про надання згоди на демонтаж
51/100 частини нежитлової будівлі
загальною площею 277,7 кв. м
по вул. І. Франка, 3 у м. Балаклія


Враховуючи пропозиції Балаклійської районної державної адміністрації, у зв’язку із зверненням на адресу Балаклійської районної ради секретаря Балаклійської міської ради Коновалової О.В. щодо надання згоди на демонтаж 51/100 частини нежитлової будівлі загальною площею 277,7 кв. м по вул. І. Франка, 3 у м. Балаклія, відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на демонтаж 51/100 частини нежитлової будівлі загальною площею  277,7 кв. м по вул. І. Франка, 3 у м. Балаклія, яка перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району.
2. Дане рішення направити на адресу Балаклійської міської ради.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.).


Голова районної ради                                                                                                    О.Літвінов


           

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення Балаклійської районної ради
«Про надання згоди на демонтаж 51/100 частини нежитлової будівлі
загальною площею 277,7 кв. м по вул. І. Франка, 3 у м. Балаклія»Проект рішення Балаклійської районної ради «Про надання згоди на демонтаж 51/100 частини нежитлової будівлі загальною площею 277,7 кв. м по вул. І. Франка, 3 у м. Балаклія» розроблено у зв’язку із зверненням секретаря Балаклійської міської ради Коновалової О.В. стосовно надання згоди на демонтаж 51/100 частини вищезазначеної будівлі.
На сьогодні є висновок Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова щодо неможливості експлуатації зазначеної будівлі за призначенням, а також проектно-кошторисна документація та проект організації будівництва, яка буде виконувати демонтаж даної будівлі за рахунок коштів міського бюджету.
Основною метою прийняття зазначеного рішення є надання згоди на демонтаж 51/100 частини нежитлової будівлі загальною площею 277,7 кв. м по вул. І. Франка, 3 у м. Балаклія, яка перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району.


 
Начальник управління економічного
розвитку, торгівлі, житлово-комунального
господарства та інфраструктури
районної державної адміністрації         ________________                   О.П. Ситнік«___» ________________ 2017 р.