Урочистості до Дня Збройних Сил України

День Збройних Сил України відзначається 6 грудня. За 26 років свого існування Збройні Сили України стали провідною частиною оборонного сектору країни та довели свою спроможність якісно виконувати покладені на них завдання.
Так, сьогодні в Балаклійському районному будинку культури відбулися урочисті збори, присвячені Дню Збройних Сил України. В святково прибраному приміщенні разом зібралися офіцери та прапорщики, сержанти та солдати, працівники Збройних сил – усі, хто в цей нелегкий час, виконуючи благородний обов’язок, стоять на сторожі недоторканності та цілісності нашої держави, на сторожі миру та спокою.
Привітати військовослужбовців з їхнім професійним святом завітали голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов та голова Балаклійської райдержадміністрації Степан Масельський.
Відкриваючи урочисте зібрання, від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто зі щирими святковими вітаннями до присутніх звернувся Олександр Літвінов. Він зазначив, що українське військо, як і війська будь-якого народу, завжди було атрибутом державності - як Прапор, Гімн та Герб.
- На жаль, справжнє українське військо, загартоване боями на Сході України, з’явилося лише протягом останніх років. І сьогодні ми дійсно можемо сказати, що у нас є достатньо підстав і приводів для того, щоб пишатися нашим військом, вважати українських воїнів - справжніми захисниками України. Тому з нагоди Дня Збройних Сил України щиро вітаю Вас зі святом і бажаю мирного неба, щастя, благополуччя та всього найкращого.
До сердечних вітань долучилися й голова районної державної адміністрації Степан Масельський та командир військової частини А-1352, полковник Збройних Сил України Володимир Скляр.
На сцену для нагородження була запрошена велика кількість військовослужбовців та працівників в/ч 1352, яким були вручені відзнаки.
За зразкове виконання службових завдань щодо захисту незалежності та суверенітету України, відданість військовій присязі та українському народові і з нагоди Дня Збройних Сил України Почесною грамотою Балаклійської районної державної адміністрації та Балаклійської районної ради нагороджено:
- Логвіненка Олега Петровича, військового комісара Балаклійського районного військового комісаріату, підполковника Збройних Сил України.

Відзначено особовий склад військовослужбовців військової частини А 1352:
- Ярошенко Олег Анатолійович, полковник Збройних Сил України;
- Яровий Сергій Вадимович, підполковник Збройних Сил України;
- Бондаренко Михайло Петрович, майор Збройних Сил України;
- Балицький Олександр Вікторович, старший прапорщик Збройних Сил України;
- Шаповал Іван Михайлович, прапорщик Збройних Сил України;

За зразкове виконання службових завдань щодо захисту незалежності та суверенітету України, відданість військовій присязі та українському народові і з нагоди Дня Збройних Сил України Подякою голови Балаклійської районної державної адміністрації та голови Балаклійської районної ради відзначено:
- Науменка Сергія Володимировича, підполковника Збройних Сил України;
- Трембача Юрія Васильовича, майора Збройних Сил України;
- Пчелінцева Олега Сергійовича, лейтенанта Збройних Сил України;
- Кулахмедова Євгена Геннадійовича, старшого сержанта Збройних Сил України;
- Гашимова Артема Наримановича, сержанта Збройних Сил України.

Також скорботною хвилиною мовчання учасники зібрання пом’янули всіх, хто поклав своє життя заради вільної та незалежної України.
А потім на учасників урочистостей очікував святковий концерт, який підготували відомі митці та талановиті учасники самодіяльності Балаклійщини.