25.29 - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

25.29

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
XXІX СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ
_____________________________________________________________________________
ПРОЕКТ РІШЕННЯ


від „____”____________ 2017 року                                                                       №____-VII


Про внесення змін до Статуту комунального
підприємства Балаклійської районної ради
«Балаклійський районний трудовий архів»,
затвердженого рішенням районної ради
від 22 жовтня 2013 року № 575-VІ (зі змінами),
та затвердження його в новій редакції


Враховуючи пропозиції Балаклійської районної державної адміністрації, рішення районної ради від 15 березня 2017 року № 321-VІІ «Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами)», у зв’язку із зверненням директора комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський районний трудовий архів» Татаренко І.А., відповідно до розділу 10 Статуту КП БРР «Балаклійський районний трудовий архів», затвердженого рішенням районної ради від 22 жовтня 2013 року № 575-VІ (зі змінами), керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський районний трудовий архів», затвердженого рішенням районної ради від 22 жовтня 2013 року № 575-VІ (зі змінами), виклавши в новій редакції та затвердити його (додається).
2. Директору комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський районний трудовий архів» Татаренко І.А. подати Статут комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський районний трудовий архів» у новій редакції на державну реєстрацію в установленому порядку.
3. Визнати такими, що втратили чинність пункт 2 рішення районної ради від 22 жовтня 2013 року № 575-VІ «Про створення комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський районний трудовий архів» та затвердження його Статуту» та рішення районної ради від 25 грудня 2014 року № 743-VІ «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський районний трудовий архів», затвердженого рішенням районної ради від 22 жовтня 2013 року №575-VІ».
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.).
    

Голова районної ради                                                                                            О.Літвінов 


Статут

                                

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення Балаклійської районної ради
«Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Балаклійської
районної ради «Балаклійський районний трудовий архів», затвердженого
рішенням районної ради від 22 жовтня 2013 року № 575-VІ (зі змінами),
та затвердження його в новій редакції»


Проект рішення Балаклійської районної ради «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський районний трудовий архів», затвердженого рішенням районної ради від 22 жовтня 2013 року № 575-VІ (зі змінами), та затвердження його в новій редакції», розроблено у зв’язку з поповненням статутного фонду даного комунального підприємства на суму 13000,00 грн. на придбання комп’ютерної техніки.
Основною метою прийняття зазначеного рішення районної ради є внесення змін до Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський районний трудовий архів», затвердженого рішенням районної ради від 22 жовтня 2013 року № 575-VІ (зі змінами), у частині поповнення статутного фонду підприємства на 13000,00 грн. та затвердження даного Статуту в новій редакції.
Начальник управління економічного
розвитку, торгівлі, житлово-комунального
господарства та інфраструктури
районної державної адміністрації         ________________            О.П. Ситнік