Науково-освітня виставка - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Науково-освітня виставка

Четверта науково-освітня виставка «Публічне управління XXI»

1 грудня 2017 р. у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться Четверта науково-освітня виставка «Публічне управління XXI», присвячена 20-річчю науки «Державне управління» та Дню місцевого самоврядування в Україні.

Виставка організована Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України, Харківською обласною радою, Харківською обласною державною адміністрацією та Харківським університетським консорціумом.
Метою Виставки є презентація досягнень, сучасних розробок та можливостей галузі знань «Публічне управління та адміністрування», налагодження конструктивної взаємодії з надавачами суспільних послуг, бізнес-середовищем, сприяння формуванню й реалізації інноваційних і освітніх проектів, поглиблення міжнародної інтеграції та співробітництва у сфері публічного управління, а також презентація здобутків органів місцевого самоврядування (об’єднаних територіальних громад Харківської області).
У межах Виставки відбудеться засідання Дискусійного клубу «Development&Cooperation» для представників органів публічної влади та громадянського суспільства, під час якого будуть обговорюватись актуальні питання взаємодії стейкхолдерів і надавачів публічних послуг.
Учасники Виставки зможуть взяти участь у роботі семінарів, круглих столів, та інших комунікативних заходах, у межах яких презентуватимуться сучасні досягнення науки та практики, творчі здобутки наукових колективів і науковців, інноваційні проекти, спрямовані на модернізацію сфери публічного управління.
До участі у Виставці запрошуються вищі навчальні заклади та наукові установи України, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, регіональні та муніципальні органи управління освітою і наукою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники і дистриб’ютори сучасних засобів навчання, програм, проектів та рішень для науково-освітньої сфери, видавництва, представники об’єднаних територіальних громад Харківської області.
Більш детальну інформацію можна отримати за електронною адресою: http://www.kbuapa.kharkov.ua або за тел. +38 (057) 732-32-55.