17.29 - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

17.29

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
XXІX СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ
_____________________________________________________________________________
ПРОЕКТ РІШЕННЯ


від „____”____________ 2017 року                                                                       №____-VII


Про погодження комунальному підприємству
«Балаклійський водоканал» плану ліцензійної
діяльності з централізованого водопостачання
та водовідведення на 2018 рікВраховуючи звернення начальника комунального підприємства «Балаклійський водоканал» Трубчанінова В.П. стосовно необхідності погодження плану ліцензійної діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік, керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада


ВИРІШИЛА:

1. Погодити комунальному підприємству «Балаклійський водоканал» план ліцензійної діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.).
     
План

Баланс


Голова районної ради                                                                          О. ЛітвіновПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення Балаклійської районної ради
«Про погодження комунальному підприємству «Балаклійський
водоканал» плану ліцензійної діяльності з централізованого
водопостачання та водовідведення на 2018 рік»


Даний проект рішення районної ради розроблено з метою погодження комунальному підприємству «Балаклійський водоканал» плану ліцензійної  діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік» керуючись Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

«___» ________________ 2017 р.