Відбувся особистий прийом громадян

До участі у прийомі громадян долучилися Вишнівський сільський голова, працівники виконавчого апарату районної ради, представник засобів масової інформації.
Для спілкування з керівником району звернулися жителі сільради, проблемні питання кожного з яких потребували підтримки з боку представників районної влади.
Так, зі своєю проблемою звернулась жителька с. Вишневе щодо заміни дерев’яної опори мережі електропередач біля її домоволодіння по вул. Спортивна. Порушене питання взято на контроль для подальшого опрацювання відповідно до чинного законодавства.
Під час прийому громадян порушувалось питання щодо надання матеріальної допомоги двом особам на лікування та на проведення термінового капітального ремонту покрівлі, на що Олександр Миколайович запевнив громадян, що в межах своєї компетенції вживе необхідних заходів для вирішення їхніх проблем.
Не менш важливим було питання щодо ремонту доріг комунальної власності. Також громадяни просили підтримки у вирішенні проблем щодо необґрунтованого, на їх думку, ненарахування субсидії за жовтень місяць поточного року на комунальні послуги.
На 3 звернення надано роз'яснення головою районної ради під час особистого прийому, на решту звернень надані відповідні доручення щодо розгляду особами, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.
Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначений законодавством термін.