11.29 - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

11.29

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
XXІX СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ
_____________________________________________________________________________
ПРОЕКТ РІШЕННЯ


від „____”____________ 2017 року                                                                       №____-VII
Про затвердження акту приймання-передачі
у спільну власність територіальних громад сіл,
селищ, міста Балаклійського району частки
статутного капіталу, що становить 40/100 цілісного
майнового комплексу позаміського дитячого
закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія»Розглянувши акт комісії по прийманню-передачі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району частки статутного капіталу, що становить 40/100 цілісного майнового комплексу позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія», створеної рішенням районної ради від 2 листопада 2017 року № 428-VІІ «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району частки статутного капіталу, що становить 40/100 цілісного майнового комплексу позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія», відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити акт приймання-передачі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району частки статутного капіталу, що становить 40/100 цілісного майнового комплексу позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія» від 15 листопада 2017 року (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.).
     
Додаток

Голова районної ради                                                                                            О. Літвінов


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення Балаклійської районної ради
«Про затвердження акту приймання-передачі у спільну власність
територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району частки
статутного капіталу, що становить 40/100 цілісного майнового комплексу
позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія»


Проект рішення Балаклійської районної ради «Про затвердження акту приймання-передачі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району частки статутного капіталу, що становить 40/100 цілісного майнового комплексу позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія», розроблено у зв’язку  з тим, що комісією, створеною рішенням районної ради від від 2 листопада 2017 року  № 428-VІІ «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району частки статутного капіталу, що становить 40/100 цілісного майнового комплексу позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія»,  був підписаний акт приймання-передачі частки статутного капіталу, що становить  40/100 вищезазначеного майнового комплексу даного дитячого закладу, балансовою вартістю 788,60 тис. грн.
Основною метою прийняття зазначеного рішення районної ради є затвердження акту приймання-передачі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району частки статутного капіталу, що становить 40/100 цілісного майнового комплексу позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія».
«___» ________________ 2017 р.