8.29 - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

8.29

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
XXІX СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ
_____________________________________________________________________________
ПРОЕКТ РІШЕННЯ


від  «____» ______________ 2017 року                                    № ___-VІІ


Про продовження терміну дії контракту
з керівником комунального підприємства
Балаклійської районної ради
«Редакція газети «Вісті Балаклійщини»
Шевченком Олександром Миколайовичем


Розглянувши заяву Шевченка О.М. про продовження терміну дії контракту, пропозиції районної державної адміністрації про продовження терміну дії контракту з Шевченком О.М., відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників підприємств, організацій, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, затвердженого рішенням районної ради від 10 липня 2012 року № 365-VI, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити трудові відносини на умовах контракту з Шевченком Олександром Миколайовичем, керівником комунального підприємства Балаклійської районної ради «Редакція газети «Вісті Балаклійщини», на один рік.

2. Доручити голові районної ради Літвінову О.М. підписати додаткову угоду до контракту з керівником комунального підприємства Балаклійської районної ради «Редакція газети «Вісті Балаклійщини» від 01 грудня 2011 року, передбачивши продовження терміну його дії на один рік.


            Голова районної ради                                                       О.Літвінов