7.29 - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

7.29

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
XXІX СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ
_____________________________________________________________________________
ПРОЕКТ РІШЕННЯ


від „____”____________ 2017 року                                                                           №____-VII

Про орієнтовні строки проведення звітів
депутатів районної ради перед виборцями


Відповідно до статті 16 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити орієнтовні строки проведення звітів депутатів Балаклійської районної ради VII скликання перед виборцями -  протягом січня - лютого 2018 року.

2. Міській, селищним, сільським радам, керівникам підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності сприяти депутатам районної ради в організації їх звітів перед виборцями шляхом надання приміщень, інформаційних та інших довідкових матеріалів, необхідних депутатам для проведення звітів.

3. Депутатам районної ради до 1 березня 2018 року проінформувати районну раду про результати обговорення звітів, зауваження і пропозиції, висловлені виборцями на адресу районної ради, а також про доручення, дані депутатам у зв”язку з їх депутатською діяльністю.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування (С.Домненко).Голова районної ради                                                                                        О.Літвінов