Відбулась чергова сесія районної ради

На розгляд сесії було винесено тридцять питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
Затвердивши порядок денний, депутати перейшли до розгляду питань.
Найбільш обговорюваним було питання щодо встановлення тарифів на послуги: з центрального опалення та з централізованого водопостачання й водовідведення, яке після детального обговорювання було схвалено депутатським корпусом.
Також було заслухано інформацію про підсумки роботи щодо підготовки житлово-комунального господарства, закладів освіти, охорони здоров'я та культури Балаклійського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
Депутатами було внесено зміни до комплексної Програми модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів Балаклійського району; до Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2017 рік та до Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення Ізюмської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області для покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів.
Депутати підтримали зміни у рішенні районної ради від 15 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».
У ході розгляду питань порядку денного депутати підтримали проекти рішень про внесення змін до Статутів дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу "Вимпел" та Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи.
Депутатським корпусом розглянуто хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2017 роки в Балаклійському районі та прийнято таку Програму на 2018 -2022 роки.
Серед іншого на сесії розглянуто ряд питань управління майном районної комунальної власності, передачі його в оренду, земельних відносин, тощо.
Завершуючи роботу сесії, Олександр Миколайович подякував всім за плідну активну участь у підготовці та проведенні сесії.
В результаті обговорення з усіх питань було прийнято відповідні рішення. Відповідно до чинного законодавства, усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб - сайті районної ради.