На засіданні постійних комісій

Так, 31 жовтня 2017 року депутати районної ради працювали у постійних комісіях над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд чергової сесії районної ради. Участь у роботі спільного засідання постійних комісій районної ради взяли: голова районної ради Олександр Літвінов, голова районної державної адміністрації Степан Масельський, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, представники ЗМІ.
Серед основних питань, що обговорили учасники засідання, значна увага була приділена питанням: про підсумки роботи щодо підготовки житлово-комунального господарства, закладів освіти, охорони здоров'я та культури Балаклійського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років; про внесення доповнень до районної комплексної Програми модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів Балаклійського району та про внесення змін до Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення Ізюмської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області; про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).
Разом з тим, депутати погодили нові районні програми, термін яких закінчився в цьому році, а також затвердили Статути дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу "Вимпел" та Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи.
Низку важливих питань було обговорено на засіданні постійних комісій районної ради. Це питання, які стосуються земельних відносин та управління районним комунальним майном. У ході своєї роботи депутати також розглянули й інші питання та прийняли відповідні рішення.
Депутати ретельно опрацювали всі питання, внесли свої уточнення, пропозиції, до кожного рішення оформили висновки.
Наприкінці засідання Олександр Миколайович зауважив, що всі проекти рішень виносяться на розгляд чергової 28 сесії Балаклійської районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 02 листопада 2017 року о 14.00 в сесійній залі Балаклійської районної ради (м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18, другий поверх, сесійна зала).