20.28 - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

20.28

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
      ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
 XXVІIІ  СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________
ПРОЕКТ РІШЕННЯвід „____”____________ 2017 року                                                                                        №____-VII


Про встановлення тарифів на теплову енергію 

та послуги з централізованого опалення, що 

надаються комунальним підприємством 

Балаклійської районної ради «Балаклійські 

теплові мережі»  Розглянувши заяву начальника комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» Коваленка В.І. щодо необхідності встановлення тарифів на теплову енергію та  послуги з централізованого опалення, приймаючи до уваги надані розрахунки комунальним підприємством Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» стосовно вартості теплової енергію та послуг з централізованого опалення, враховуючи Перелік ліцензіатів у сфері теплопостачання, що переходять під регулювання органів місцевого самоврядування, у зв’язку з передачею Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), права на встановлення тарифів на тепло органами місцевого самоврядування, керуючись ст.ст. 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про теплопостачання» та «Про житлово-комунальні послуги», районна рада 


ВИРІШИЛА:


1. Установити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, що надаються комунальним підприємством Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі», для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів:

- для потреб населення:

тариф на теплову енергію – 1551,64 грн./Гкал (з ПДВ);

тариф на виробництво теплової енергії – 1504,91 грн./Гкал (з ПДВ);

тариф на транспортування теплової енергії – 33,23 грн./Гкал (з ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії – 13,50 грн./ Гкал (з ПДВ).

- для потреб бюджетних установ:

тариф на теплову енергію – 2153,10 грн./Гкал (з ПДВ);

тариф на виробництво теплової енергії – 2106,37 грн./Гкал (з ПДВ);

тариф на транспортування теплової енергії – 33,23 грн./Гкал (з ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії – 13,50 грн./ Гкал (з ПДВ).

- для потреб інших споживачів:

тариф на теплову енергію – 2153,10 грн./Гкал (з ПДВ);

тариф на виробництво теплової енергії – 2106,37 грн./Гкал (з ПДВ);

тариф на транспортування теплової енергії – 33,23 грн./Гкал (з ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії – 13,50 грн./ Гкал (з ПДВ).

2. Установити комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів згідно   з додатками 1-12.

3. Установити тарифи на послуги з централізованого опалення населення:

- для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1565,35 грн./Гкал (з ПДВ);

- для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії – 44,87 грн. за 1 кв. м за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ).

4. Установити комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» структуру тарифів на послуги з централізованого опалення населення, згідно з додатком 13.

5. Комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» повідомити споживачів про прийняте рішення за 14 днів до введення в дію встановлених тарифів на послуги з теплопостачання.

 6. Дане рішення вступає в дію відповідно до чинного законодавства.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.)


Додатки 1-12

Додаток 13


Голова районної ради                                                                         О.М. Літвінов