19.28 - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

19.28

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
      ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
 XXVІIІ  СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________
ПРОЕКТ РІШЕННЯвід „____”____________ 2017 року                                                                                        №____-VII


Про встановлення тарифів на послуги 

з централізованого водопостачання 

та водовідведення, що надаються комунальним 

підприємством «Балаклійський водоканал»  


Розглянувши заяву начальника комунального підприємства «Балаклійський водоканал» Трубчанінова В.П. щодо необхідності встановлення тарифів на послуги  з централізованого водопостачання та водовідведення, приймаючи до уваги надані розрахунки комунальним підприємством «Балаклійський водоканал» стосовно вартості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, враховуючи Перелік ліцензіатів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, що переходять під регулювання органів місцевого самоврядування, у зв’язку з передачею Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), права на встановлення тарифів на гаряче водопостачання і водовідведення органами місцевого самоврядування, керуючись ст.ст. 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», районна рада 

ВИРІШИЛА:

1. Установити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Балаклійський водоканал»:

- централізоване водопостачання – 12,12 грн. (з ПДВ);

- централізоване водовідведення  – 21,73 грн. (з ПДВ);

- разом                                         – 33,85 грн. (з ПДВ).

2. Установити комунальному підприємству «Балаклійський водоканал» структуру тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, згідно  з додатками 1-2 до даного рішення.

3. Комунальному підприємству «Балаклійський водоканал» повідомити споживачів про прийняте рішення за 14 днів до введення в дію встановлених тарифів на послуги  з централізованого водопостачання та водовідведення.

4. Дане рішення вступає в дію відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради  з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.)

Додаток

Голова районної ради                     О.Літвінов