На засіданні постійних комісій

На початку засідання головуючий - Літвінов Олександр Миколайович повідомив, що відповідно до пункту 37 частини першої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, які надаються підприємствами, що перебувають у спільній власності територіальних громад, представництво інтересів яких здійснює відповідна районна чи обласна рада, належить до компетенції районних і обласних рад і вирішуються виключно на їх пленарних засіданнях.
Враховуючи законодавство, на адресу Балаклійської районної ради надійшли звернення начальників КП БРР "Балаклійські теплові мережі" та КП БРР "Балаклійський водоканал" з проханнями розглянути заяви та додані до них документи щодо встановлення тарифів на послуги: з центрального опалення та з централізованого водопостачання та водовідведення.
З доповіддю щодо обґрунтування необхідності зміни тарифів на житлово – комунальні послуги виступили начальники та головні економісти комунальних підприємств Балаклійської районної ради "Балаклійські теплові мережі" та "Балаклійський водоканал".
Враховуючи зміни всіх економічно обґрунтованих витрат, підвищення мінімальної заробітної платні працівникам комунальних підприємств очікуване зростання тарифів на вищезазначені послуги є необхідними.
В результаті обговорення комісії прийняли рішення: проекти рішень щодо встановлення тарифів на послуги: з центрального опалення та з централізованого водопостачання та водовідведення винести на розгляд чергової сесії Балаклійської районної ради.