Відбувся особистий прийом громадян - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Відбувся особистий прийом громадян

Сьогодні голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов, як і кожної середи місяця, зустрічався з жителями району з метою вивчення та вирішення їх проблемних питань. Цей метод роботи керівництва районної ради має назву «прийом громадян». Тільки під час безпосереднього спілкування можна почути громадську думку про роботу органів територіальних громад району, вирішити злободенні питання їх життєдіяльності, допомогти у вирішенні особистих питань та надати консультативну допомогу жителям району.

Так, 11 жовтня 2017 року в приміщенні Протопопівської сільської ради відбувся особистий прийом громадян, в якому також брали участь Протопопівський сільський голова Сиров Олександр Володимирович та відповідальні працівники апарату районної ради.
До Олександра Миколайовича звертались із особистими проблемами та певними питаннями життєдіяльності села. Деякі з них вирішились в ході прийому. Голова районної ради пообіцяв посприяти у вирішенні питання щодо надання матеріальної допомоги місцевим мешканцям на лікування. В ході прийому розглянуті питання щодо оформлення статусу багатодітної родини, щодо електропостачання по вулиці Горня. Як роз'яснила заявниця по останньому, при непогоді постійно відбувається автоматичне відключення світла. Заступник директора Протопопівського НВК звернулась з проханням вирішити питання щодо нанесення на дорожне покриття пішохідного переходу біля школи й поповнення спортивним та ігровим інвентарем майданчика Протопопівського НВК.
На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та роз’яснення. Ряд питань, що потребують детальнішого вивчення, голова районної ради взяв під особистий контроль, а щодо окремих, то були надані доручення працівникам апарату районної ради щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.