Відбувся особистий прийом громадян

Так, 11 жовтня 2017 року в приміщенні Протопопівської сільської ради відбувся особистий прийом громадян, в якому також брали участь Протопопівський сільський голова Сиров Олександр Володимирович та відповідальні працівники апарату районної ради.
До Олександра Миколайовича звертались із особистими проблемами та певними питаннями життєдіяльності села. Деякі з них вирішились в ході прийому. Голова районної ради пообіцяв посприяти у вирішенні питання щодо надання матеріальної допомоги місцевим мешканцям на лікування. В ході прийому розглянуті питання щодо оформлення статусу багатодітної родини, щодо електропостачання по вулиці Горня. Як роз'яснила заявниця по останньому, при непогоді постійно відбувається автоматичне відключення світла. Заступник директора Протопопівського НВК звернулась з проханням вирішити питання щодо нанесення на дорожне покриття пішохідного переходу біля школи й поповнення спортивним та ігровим інвентарем майданчика Протопопівського НВК.
На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та роз’яснення. Ряд питань, що потребують детальнішого вивчення, голова районної ради взяв під особистий контроль, а щодо окремих, то були надані доручення працівникам апарату районної ради щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.