Відбулась позачергова сесія - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Відбулась позачергова сесія

Внесено зміни до районного бюджету на позачерговій

сесії районної ради

05 жовтня 2017 року відбулося пленарне засідання XXVII позачергової сесії Балаклійської районної ради, яку провів її голова Олександр Миколайович Літвінов.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації, заступник голови районної ради, заступники голови районної державної адміністрації, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації та керівники підприємств, установ і організацій, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

В ході підготовки та проведення сесії були попередньо розглянуті питання, що є невідкладними та потребують негайного вирішення на засіданнях профільних постійних комісій та на президії районної ради.
На пленарному засіданні, народні обранці детально розглянули питання – «Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2016 "Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами), яким передбачено зміни до дохідної та видаткової частини районного бюджету.
Також внесено зміни до Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2017 рік та до Програми розвитку місцевого самоврядування в Балаклійському районі на 2016-2018 роки.
Відповідно порядку денного, депутати розглянули і прийняли рішення, яке стосуються звільнення керівника Балаклійського районного краєзнавчого музею на підставі її заяви.
З питань порядку денного прийняті позитивні рішення.