До уваги депутатів районної радиВід 04 жовтня 2017 року                                                                                                    №25-а

Про скликання ХХVIII
сесії районної ради VIІ скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

I. Скликати ХХVIII сесію районної ради 02 листопада 2017 року о 14 годині у залі засідань районної ради.

ІІ. До порядку денного ХХVIII сесії запропонувати внести такі питання:

1. Про підсумки роботи щодо підготовки житлово-комунального господарства, закладів освіти, охорони здоров»я та культури Балаклійського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року "Про районний бюджет на 2017 рік" (зі змінами)
3. Про виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2017 роки в Балаклійському районі, затвердженої рішенням районної ради від 28 лютого 2014 року № 617-VІ (зі змінами)
4. Про районну Програми оздоровлення та відпочинку дітей в Балаклійському районі на 2018-2022 роки.
5. Про внесення змін до Статуту Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи та затвердження його у новій редакції.
6. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» та затвердження його у новій редакції.
7. Про прийняття із комунальної власності територіальної громади смт Савинці та с. Довгалівка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району будівлі котельні, яка розташована за адресою: смт Савинці, вул. 20 Гвардійської дивізії, 10.
8. Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Балаклійське архітектурне бюро».
9. Про надання згоди на прийняття майна із комунальної власності територіальних громад сіл Балаклійського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району.
10. Про внесення змін у додаток до Договору тимчасового користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, погодженого рішенням районної ради від 21 квітня 2015 року № 797-VІ .
11. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, що надані на правах оренди гр. Прошкіну Олександру Геннадійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних земельних ділянок (паїв) за межами населених пунктів Морозівської сільської ради на території Балаклійського району Харківської області.
12. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, що знаходяться в оренді у гр. Коваленка Сергія Сергійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Бригадирівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області.
13. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах оренди ПрАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Вишнівської сільської ради  на території  Балаклійського району Харківської області.
14. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах оренди ПрАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за рахунок невитребуваних земельних ділянок (паїв) за межами населених пунктів Савинської селищної ради на території Балаклійського району Харківської області.
15. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах оренди ПрАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Бригадирівської сільської ради  на території Балаклійського району Харківської області.
16. Різне.

III. Виконавчому апарату районної ради:
- забезпечити опублікування оголошення в районній газеті "Вісті Балаклійщини" та розміщення розпорядження голови районної ради про скликання сесії на офіційному веб-сайті Балаклійської районної ради;
- довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради;
- забезпечити організацію підготовки та проведення сесії.

IV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.        Голова районної ради                                                                                        О.Літвінов