6.28 - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

6.28

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
      ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
 XXVІIІ  СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________
ПРОЕКТ РІШЕННЯвід „____”____________ 2017 року                                                                                        №____-VII


Про внесення змін до Статуту
комунального підприємства
Балаклійської районної ради
"Балаклійський районний
дитячо-юнацький спортивно-
оздоровчий комплекс "Вимпел"
та затвердження його у новій редакції

Враховуючи пропозиції Балаклійської районної державної адміністрації щодо затвердження Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради "Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс "Вимпел" у новій редакції для приведення його у відповідність до вимог чинного законодавства, відповідно до п. 35 підрозділу 4 розділу ХХ "Перехідних положень" Податкового кодексу України, Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій" від 17 липня 2017 року №652-VIII, згідно абзацу 6 п. 2 постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру" від 13 липня 2016 року №440, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Внести зміни до Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради "Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс "Вимпел" та затвердити його у новій редакції (додається).
2. Директору комунального підприємства Балаклійської районної ради "Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс "Вимпел" Кравчуку Р.Р. подати Статут комунального підприємства Балаклійської районної ради "Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс "Вимпел" у новій редакції на державну реєстрацію в встановленому порядку.
3. Визнати таким, що втратив чинність пункт 1 рішення районної ради від 24 червня 2016 року № 134-VІІ "Про затвердження Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради "Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс “Вимпел" у новій редакції".
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв’язків з громадськими організаціями (Швід С.А.).

Голова районної ради                                                          О.Літвінов

СтатутПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення Балаклійської районної ради 
"Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради "Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс "Вимпел" та затвердження його у новій редакції"Проект рішення розроблено з метою приведення Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради "Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс "Вимпел" у відповідність до вимог чинного законодавства, відповідно до п. 35 підрозділу 4 розділу ХХ "Перехідних положень" Податкового кодексу України, Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій" від 17 липня 2017 року №652-VIII, згідно абзацу 6 п. 2 постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру" від 13 липня 2016 року №440, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".
Дані зміни зумовлені необхідністю включення до Статуту пункту про неприбутковість даної спортивної школи. У разі не приведення Статуту до вимог чинного законодавства комунальне підприємство Балаклійської районної ради "Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс "Вимпел" буде виключене з Реєстру неприбуткових організацій.


Начальник відділу у справах
молоді та спорту
райдержадміністрації                                                С.В. Кунденко


“____”___________ 2017 року