Семінар - нарада - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Семінар - нарада

Про актуальні питання життєдіяльності громад

08 серпня голова районної ради Олександр Літвінов та голова райдержадміністрації Степан Масельський взяли участь у робочій семінар - нараді із міським, селищним та сільськими головами району. Також на нараду були запрошені начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники окремих районних служб.

На нараді розглянули ряд актуальних питань життєдіяльності громад.
Зокрема, начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово – комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації Ситнік О.П. виступив перед присутніми з питанням про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
Голова райдержадміністрації Степан Іванович наголосив на необхідності прискорення виконання всіх потрібних робіт для своєчасного початку опалювального сезону. Ще раз наголосив на потребі отримання дозвільної документації на пуск газу в об’єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери.
Про виконання місцевих бюджетів району за 7 місяців 2017 року проінформувала заступник начальника - начальник відділу планування та виконання місцевих бюджетів фінансового управління РДА Куценко Н.В.
Також на нараді розглянули питання про удосконалення порядку надання субсидії на оплату житлово-комунальних  послуг та монетизацію. З даного питання виступила Сєрова Т.П. – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. Керівник райдержадміністрації в свою чергу наголосив на необхідній інформатизації щодо отримання субсидії в даному опалювальному році.
Особливу увагу під час наради було звернуто на підготовку до відзначення Дня Державного Прапора України, 26-ї річниці Дня незалежності України та чергової річниці заснування м. Балаклія.
Начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Тарнополова Л.І. зупинилась на застосуванні окремих положень та на виконанні в цілому Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".
Окрім запланованих питань учасникам наради було зауважено щодо високої пожежної небезпеки та у разі виникнення надзвичайних ситуацій негайно повідомляти відповідні служби.