Семінар - нарада

На нараді розглянули ряд актуальних питань життєдіяльності громад.
Зокрема, начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово – комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації Ситнік О.П. виступив перед присутніми з питанням про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
Голова райдержадміністрації Степан Іванович наголосив на необхідності прискорення виконання всіх потрібних робіт для своєчасного початку опалювального сезону. Ще раз наголосив на потребі отримання дозвільної документації на пуск газу в об’єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери.
Про виконання місцевих бюджетів району за 7 місяців 2017 року проінформувала заступник начальника - начальник відділу планування та виконання місцевих бюджетів фінансового управління РДА Куценко Н.В.
Також на нараді розглянули питання про удосконалення порядку надання субсидії на оплату житлово-комунальних  послуг та монетизацію. З даного питання виступила Сєрова Т.П. – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. Керівник райдержадміністрації в свою чергу наголосив на необхідній інформатизації щодо отримання субсидії в даному опалювальному році.
Особливу увагу під час наради було звернуто на підготовку до відзначення Дня Державного Прапора України, 26-ї річниці Дня незалежності України та чергової річниці заснування м. Балаклія.
Начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Тарнополова Л.І. зупинилась на застосуванні окремих положень та на виконанні в цілому Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".
Окрім запланованих питань учасникам наради було зауважено щодо високої пожежної небезпеки та у разі виникнення надзвичайних ситуацій негайно повідомляти відповідні служби.