Селекторна нарада

На порядку денному розглядалось питання про стан виконання ремонту дорожнього комплексу Харківської області.
Євген Зражевець, керівник Харківської служби автомобільних доріг повідомив про стан виконання плану ремонту доріг по Харківській області.

«Так, у цьому році коштом з держбюджету і фінансами від перевиконання плану митних платежів виконуються роботи на Луганському, Сумському та Донецькому напрямках, окружній дорозі навколо Харкова, мосту через річку Сіверський Донець в Ізюмі. Також проводиться повний комплекс робіт з відновлення шляхопроводу через залізницю біля села Губарівка Богодухівського району. Проводяться ремонтні роботи в Зміївському, Первомайському, Золочівському та інших районах області», - повідомив Євген Зражевець.
Крім робіт з капітального будівництва та поточного ремонту, ліквідовують ямковість - з початку року усунули 280 тис. кв. метрів. Також роботи проводяться коштом місцевих бюджетів на умовах співфінансування.

Під час селекторної наради Євген Маркович подякував керівнику Балаклійської районної державної адміністрації за тісну співпрацю та співфінансування на ремонт доріг загального користування, на відновлення мосту, який сполучає м. Балаклію та сел. Донець.