364

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

XXІV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________________________

 РІШЕННЯ

Від 21 липня 2017 року                                                                                                №364-VII

Про внесення змін та доповнень  до районної  Програми
оздоровлення  та відпочинку дітей на 2014-2017 роки
в Балаклійському районі, затвердженої рішенням
районної ради від 28 лютого 2014 року № 617-VІ (зі змінами)


З метою створення додаткових  сприятливих умов для забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей, збереження та підтримки діяльності дитячих оздоровчих закладів та на виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення  до районної Програми  оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням  районної ради від 28 лютого 2014 року  № 617-VІ (зі змінами), а саме:

1.1. Викласти пункт 19 Додатку №1 районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2017 роки в Балаклійському районі в наступній  редакції:        «19. В районному бюджеті передбачити кошти на надання адресної соціальної допомоги батькам: учасникам бойових дій, працівникам, які фінансуються з районного бюджету, працівникам органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади районного рівня на здешевлення путівки для дітей до ПДЗОВ «Олімпія» на суму вартості харчування, передбачену калькуляцією в розмірі, що не перевищує 2352 грн. на дитину».
1.2. Додаток № 2 до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2017 роки в Балаклійському районі викласти в новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв'язків з громадськими організаціями (Швід С.А.).


Додаток

             Голова районної ради                                                             О.Літвінов