10 Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі відділу освіти районної державної адміністрації - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

10 Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі відділу освіти районної державної адміністрації

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
XXV СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ
_____________________________________________________________________________

Проект рішення


від "     "                 2017 року                                                            № - VII


Про надання згоди на списання майна
спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міста Балаклійського
району, що знаходиться на балансі
відділу освіти районної державної адміністрації


Враховуючи пропозиції Балаклійської районної державної адміністрації, у зв’язку із зверненням начальника відділу освіти райдержадміністрації С.А. Швід щодо надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі відділу освіти районної державної адміністрації, відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі відділу освіти районної державної адміністрації, згідно з переліком (додається).
2. Відділу освіти районної державної адміністрації списання майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, здійснити відповідно до чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.).Додаток


Голова районної ради                                                                                         О.Літвінов


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення Балаклійської районної ради
«Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі
відділу освіти районної державної адміністрації»Проект рішення Балаклійської районної ради «Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі відділу освіти районної державної адміністрації» розроблено у зв’язку із зверненням начальника відділу освіти райдержадміністрації С.А. Швід щодо надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району з балансу відділу освіти райдержадміністрації та в результаті проведеного відповідною комісією обстеження запропонованого до списання майна.
При обстеженні було встановлено, що майно непридатне до подальшої експлуатації і відновлення його економічно недоцільне.
Основною метою прийняття зазначеного рішення є надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі відділу освіти райдержадміністрації.


Начальник управління економічного
розвитку, торгівлі, житлово-комунального
господарства та інфраструктури
районної державної адміністрації              ________________                   О.П. Ситнік«___» ________________ 2017 р.