Вручено нагороди - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Вручено нагороди

За мужність та героїзм ліквідаторам надзвичайних ситуацій було вручено нагороди.

Керівники Балаклійського району Олександр Літвінов та Степан Масельський від імені всіх балаклійців та від себе особисто подякували мужнім людям – представникам Державної служби з надзвичайних ситуацій України за проявлені під час надзвичайної ситуації на Арсеналі самовідданість і героїзм.

За проявлену мужність, професіоналізм, відвагу та відданість служіння народу України під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на арсеналі в/ч А 1352, що сталася 23 березня 2017 року у м. Балаклія, Почесною Грамотою Балаклійської районної державної адміністрації та Балаклійської районної ради нагороджені полковник цивільного захисту Бондар Олег Валерійович, начальник управляння організацій піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування, а також представники піротехнічних підрозділів ДСНС України та цивільного захисту.
Також для нагородження виходили піротехніки та рятівники з Харківської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Київської, Полтавської, Винницької, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Запорізької, Луганської, Житомирської, Чернівецької, Черкаської, Чернігівської областей, яким були вручені Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, грошові нагороди від фонду "Даруй Добро" та депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького. Також представники ДСНС України були відзначені Подяками міської ради.