Робочий візит голови ДСНС України в Балаклії - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Робочий візит голови ДСНС України в Балаклії

13 квітня з робочим візитом голова ДСНС України відвідав Балаклію

Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін, разом із головою районної ради Олександром Літвіновим, головою Балаклійської районної державної адміністрації, головою районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Степаном Масельським, депутатом Харківської обласної ради Анатолієм Русецьким та з начальником управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНС України Олегом Бондарем, оглянув чотири ділянки розмінування та очищення територій, прилеглих до 65 Арсеналу та ознайомився з роботою піротехнічних підрозділів.

По закінченню огляду місць розмінування відбувся брифінг, під час якого підвели підсумок виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та відповіли на запитання представників ЗМІ.
23 березня, коли трапилася надзвичайна ситуація, до виконання функціональних обов’язків відразу були залучені пожежні та піротехнічні підрозділи ДСНС України. А 27 березня територія міста Балаклія була повністю очищена від вибухонебезпечних предметів і жителі мали змогу повернутися до своїх осель.
Після надзвичайної ситуації навколо Арсеналу вибухонебезпечними предметами була забруднена 10-ти кілометрова зона. Її площа складала 31,5 тисячу гектарів, з яких 468 гектарів – це територія військової частини, решта – зона відповідальності державної служби з надзвичайних ситуацій.
"Піротехніками ДСНС України під час виконання робіт вилучено понад 26 тисяч боєприпасів, які передані до Міністерства Оборони для їх знешкодження. Сьогодні піротехнічна служба працює в радіусі 150-200 метрів від території Арсеналу і роботи з розмінування знаходяться на завершальному етапі. Після Великодня працюватимуть три піротехнічні підрозділ на викликах за заявками громадян" – зазначив Микола Чечоткін.
Також він повідомив, що території, які уже очищені від вибухонебезпечних предметів передані в обробіток сільгоспвиробників. Протягом поточного року Державна служба з надзвичайних ситуацій та піротехнічні підрозділи будуть здійснювати моніторинг обстановки на території десяти кілометрової зони.