Семінар - тренінг - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Семінар - тренінг

Готувати заявки на участь в програмах міжнародної технічної допомоги навчали сьогодні у Балаклії

16 лютого 2017 року голова районної ради Олександр Літвінов взяв участь у виїзному семінар – тренінгу на тему: «Підготовка та результативна подача заявок на участь у програмах міжнародної технічної допомоги», який провели представники Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації спільно із спеціалістами відділу координації міжнародної технічної допомоги та співробітництва з міжнародними організаціями.

У заході також брали участь голова районної державної адміністрації Степан Масельський, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, голови територіальних громад, директора шкіл та керівники служб району.

Метою тренінгу було надання учасникам необхідних знань та навичок для ефективного залучення та управління міжнародною технічною допомогою та іншими джерелами доступних в Україні небюджетних коштів.

Учасники заходу отримали знання щодо:

основ фандрейзингу;

підготовки грантових проектів;

особливостей залучення державних службовців до проектної роботи;

особливостей впровадження проектів органами влади;

управління грантовими проектами;

підготовки фінансових та описових звітів для донорів;

проведення оцінки донорських програм.

Під час тренінгу учасники обговорили помилки та ризики впровадження грантових проектів в Україні, отримали рекомендації для впровадження проектів у районі, а також практичні навики з підготовлення проектних заявок до будь-якої із донорських організацій.