Співпрацюємо з Німецьким товариством міжнародного співробітництва "GIZ" - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Співпрацюємо з Німецьким товариством міжнародного співробітництва "GIZ"

Створення у місті молодіжного культурного клубу (хабу)

6 лютого  голова районної ради Олександр Літвінов та голова районної державної адміністрації  Степан Масельський провели зустріч з представниками німецького товариства з міжнародного співробітництва GIZ- координатором проекту Денисом Ткачовим та представником товариства GIZ Давидом Фюхтйоханом.

За підтримки GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit) проходять процеси перетворень в Україні  та SUM Consult. Фонд GIZ  реалізував не один проект у Європі, Африці, Азії та Америці, був реалізований перший пілотний проект в Україні з підготовки молодіжних лідерів, в якому брали участь представники Балаклійського району.
Учасники проекту ознайомилися з основами проектного менеджменту, лобіювання, командної роботи, планування, роботи з попередження конфліктів.
IMG 20170206 120951Другий етап даного проекту передбачає створення осередків Молоді – Молодіжних хабів на території районів, що брали участь в навчанні Молодіжних Лідерів, на конкурсній основі.
Під час зустрічі було обговорено перспективу подальшої співпраці з фондом GIZ, а також обговорено проект створення молодіжного хабу на базі Балаклійського районного будинку культури.
В рамках даного проекту, на створення хабу, та закупівлю необхідного обладнання для його функціонування, передбачається фінансування від GIZ до 10 тис. євро.

Довідково: (Хаб (від англ. hub — центр діяльності), одночасне місце для роботи, відпочинку, проведення заходів тощо. Місце, в якому народжуються ідеї, а тоді втілюються в життя. Приблизно так метафорично можна охарактеризувати хаби. На практиці – це велике приміщення у якому навчається, працює активна й креативна молодь.