Подарунок для Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Подарунок для Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи

IMG 7888Юні спортсмени отримали професійні лижі

01 лютого  вихованців Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи чекав приємний  подарунок від голови районної ради Олександра Літвінова та голови райдержадміністрації Степана Масельський – юні спортсмени  отримали – 20 комплектів професійних бігових лиж. У піднесеному настрої перебували всі присутні, особливо було видно щиру радість на обличчях дітей.

Така увага до розвитку спорту ще більше заохочує та стимулює юних вихованців дитячо -юнацької спортивної школи до занять спортом, адже дане спорядження дасть можливість покращити матеріально-технічну базу закладу та сприятиме кращій підготовці гуртківців до участі в  лижних перегонах серед юніорів.

Олександр Літвінов  привітав вихованців спортивної школи, висловивши впевненість у тому, що новий сучасний спортивний інвентар дозволить спортсменам досягагти ще вищих результатів і на новеньких лижах буде тренуватись ще не один чемпіон, який прославлятиме наш район.

Вихованці захоплені спортивним азартом, з радістю випробували гарний подарунок, демонструючи свою майстерність та техніку володіння лижами.

З районного бюджету було виділено 28 тисяч грн.  на придбання спортивного знаряддя.

IMG 7848

IMG 7909IMG 7865