Відкриття льодової ковзанки - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Відкриття льодової ковзанки

Час розваг та веселощів: у  Балаклії  відкрили ковзанку

31 січня, з настанням справжньої зими, відбулося відкриття  довгожданої  льодової ковзанки на  спортивному  майданчику   Балаклійської ЗОШ №1 ім. О.А. Тризни на радість малечі, школярам та прихильникам  зимових видів спорту Балаклійського району. В урочистому  заході взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов та голова райдержадміністрації Степан Масельський.

З давніх-давен, льодовий каток досить популярний у населення, як сезонний вид дозвілля. Безумовно, найбільшу популярність він має у дітей та підлітків, проте і дорослі також із задоволенням проводять час на ньому. Тому,не зважаючи на тріскучий мороз, на відкриття завітало чимало жителів міста.
Олександр Миколайович відмітив, що пріорітетним завданням керівництва району є сприяння  розвитку спорту та  пропаганда здорового способу життя, як серед школярів, молоді, так і серед людей старшого віку. Дітити повинні більше займатися спортом, а не сидіти біля мо
ніторів комп’ютерів. "Переконаний, що тренуючись та розважаючись на цьому майданчику, підлітки та молодь міцнітимуть  тілом і духом, загартують себе фізично, вчитимуться здобувати перемоги і в спорті, і в житті!" - наголосив О.Літвінов.

Під час відкриття ковзанки балаклійцям та гостям міста було організовано справжнє свято з казковими героями, цікавими естафетами та виступами. Після відкриття відбувся хокейний матч.

Ковзанка діятиме, поки стоятимуть морози. Тож поспішайте весело провести час з друзями і родиною та отримати максимум позитивних емоцій від льодової забави.