" Разом в майбутнє" - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

" Разом в майбутнє"

 Про умови щодо участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» обговорили на селекторній нараді

31 січня Олександр Літвінов взяв участь у селекторній нараді Харківської обласної ради з питання про загальні умови щодо участі в 2017 році в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», яку провела голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна.

Також участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадмінстрації Вячеслав Тищенко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко,  керівники органів місцевого самоврядування району та представники ініциативних груп району

Учасниками наради були обговорені цьогорічні нововведення для конкурсантів, що були прийняті за підсумками минулого року. А також робота та критерії оцінювання конкурсного комітету, план проведення конкурсу та особливості реалізації проектів. Керівництво Конкурсного комітету повідомило, що максимальна сума фінансування міні -проектів залишилась у розмірі 200 тисяч гривень.

 «Цьогоріч конкурс «Разом в майбутнє» проводиться вже вшосте.  За п’ять років існування конкурсу до участі було подано близько трьох тисяч заяв.  Кожного року цей проект стає все масштабнішим – люди починають вірити в свої сили та обов’язкову підтримку влади. Цей конкурс був запроваджений з метою підтримки  ініціативи з місць та допомогти у вирішенні нагальних проблем громади. Цього року також необхідно приділити увагу не кількості, а якості поданих до участі проектів» - наголосила Людмила Немикіна.
Серед нововведень є те, що  до переліку необхідних для подачі документів додано:  інформацію про партнерів, кошторис витрат  та резюме конкурсанта.  При цьому конкурсанти  повинні визначати ефективність проектів та надавати фотозвіти перед та після їх реалізації. До ініціативної групи, що подає проект, має входити не менше ніж п’ять осіб, при цьому директор закладу, ініціативна група якого подається на участь, не може бути керівником проекту.