Семінар - нарада - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Семінар - нарада

Низку важливих питань обговорено під час семінару - наради з керівниками органів місцевого самоврядування

31 січня головою районної ради Олександром Літвіновим та головою райдержадміністрації Степаном Масельским проведено семінар- нараду з  керівниками органів місцевого самоврядування Балаклійського району.

Також в семінарі взяли участь відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та представники районних засобів масової інформації.
Про виконання заходів з ліквідації спалаху африканської чуми свиней на території Балаклійської міської ради детально доповів в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Балаклійському районі  Терещенко А.С. а також звернув увагу на необхідність негайного інформування Держпродспоживслужбу в районі у разі виявлення хворих, загиблих тварин, як в домогосподарствах, так і в дикій фауні. Оскільки лікування хворих тварин не проводиться, основним засобом боротьби з африканською чумою свиней залишається здійснення заходів щодо недопущення розповсюдження вірусу.Так, в місті Балаклія встановлено два облаштованих карантинних поста, перекриті дві другорядні дороги, фахівцями Держпродспоживслужби та районної державної лікарні ветеринарної медицини організовано цілодобове чергування. Забезпечення населення продуктами тваринництва здійснюється через торгівельні мережі з обов’язковою наявністю супровідних ветеринарних документів. Наразі свиногосподарства району працюють в "закритому режимі". Станом на 31 січня 2017 загибелі свиней не було.
Радник голови районної ради з питань залучення інвестицій, міжнародного співробітництва та зв’язків з територіальними громадами Пономаренко В.В. проінформувала присутніх про хід реалізації міні-проектів у 2017 році в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє". В цьому році основними номінаціями конкурсу є:
 - «Енергоефективність та енергозбереження» (заміна старих вікон  і дверей на енергозберігаючі; утеплення приміщень соціальної сфери та житлових будинків; заміна систем опалення; заміна систем освітлення приміщень та вулиць у населених пунктах; впровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);
 - «Чисте довкілля» (будівництво та реконструкція водозабірних споруд, водопровідних та каналізаційних очисних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання, зокрема у сільській місцевості; упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання; впровадження технологій та обладнання установок доочищення питної води; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів; здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);
 - «Добробут громад» (благоустрій територій громад; облаштування сенсорних кімнат, приміщень для психологічної реабілітації дітей-інвалідів та їх батьків, центрів громадських ініціатив, гармонійного розвитку та комунікації, соціальної адаптації людей похилого віку, дітей, молоді, майстерень для відновлення народних традицій; тощо).
IMG 7631Про приведення військового обліку сільських, селищних рад району у відповідність до Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 921  проінформували присутніх начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Мельник Є.І та військовий комісар Балаклійського районного військового комісаріату Логвіненко О.П.
Також в ході семінару – наради розглядались питання про стан розрахунків населення за надані житлово-комунальні послуги. З даного питання присутніх проінформував Ситнік О.П. начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури  районної державної адміністрації.
IMG 7629Про активізацію взаємодії та посилення контролю за умовами проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах проінформувала  начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Молодовець Л.Р.
Про порядок взаємодії та взаємно інформування при попередженні або загрозі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру ознайомив завідувач сектору цивільного захисту районної державної адміністрації Козінченко О.В.
За підсумками семінару - наради було дано відповідні доручення.