Олександр Літвінов привітав ветерана війни з 91 Днем народження - Балаклійська районна рада

Балаклійська районна рада

Олександр Літвінов привітав ветерана війни з 91 Днем народження

«Я був приречений жити, щоб власноруч захищати Батьківщину від ворожої навали»

Так говорить про себе учасник бойових дій Другої Світової війни, ветеран праці  Іван Наумович Борщ, який 28 січня відмітив  свій 91 рік народження. Привітати поважного іменинника із знаменною датою завітали голова районної ради Олександр Літвінов та голова районної організації ветеранів Олександр Захаров.

Гості  побажали ветерану всіляких гараздів та вручили квіти, цінний подарунок, великий продуктовий набір від влади, Подяку районної організації ветеранів.

Іван Наумович пройшов дуже складний життєвий шлях, але зберіг оптимізм і життєлюбство. Для сучасних молодих людей наші ветерани - приклад стійкості, відданості і любові до Батьківщини, душевного тепла і величезної працьовитості
Олександр Літвінов наголосив у своєму привітанні: «Шановний Іване Наумовичу! Ви належите до легендарного покоління переможців і творців, які з честю пройшли через важкі випробування військовим часом, відновили країну, створили той фундамент, який служить нам і сьогодні. Ваш життєвий шлях, любов до Батьківщини, причетність до її долі, є гідним прикладом для молоді і всіх нас. Бажаю Вам доброго здоров'я, бадьорості духу і всього самого найкращого».
Ветеран подякував за привітання, та пообіцяв виконати всі побажання, які пролунали на його адресу, відмітивши, що такі теплі слова додали йому здоров’я та наснаги ще на довгі роки життя.